LAMPA LED

7 kolorów :

Czerwone światło

Będzie stymulować wzrost kolagenu. Kolagen jest niezbędnym białkiem, które służy do naprawy uszkodzonych tkanek i naprawy starych tkanek. Może usunąć cienka linia i zmniejszyć pory.

Niebieskie światło

Bakterie w trądziku zawierają porfiryny; ze względu na wysokie powinowactwo do długości fali, niebieskie światło jest w stanie zabić porfiryny. Ponadto niebieskie światło ma spokojne działanie, które jest bardzo skuteczne w przypadku nadwrażliwości.

Zielone światło

Zielone światło może zrównoważyć pigment kolorowy i zmniejszyć drobne linie, poprawić starzenie się skóry, przyspieszyć proces gojenia się rany, rozjaśnić skórę.

Żółte światło

Ma specjalną długość fali 590nm, dzięki czemu może poprawić wymianę tlenu w komórkach, do komórek skóry, aby uzupełnić swoją energię, rozkładając pigment, promując drenaż limfatyczny, poprawiając zmarszczki, szorstka skóra itp.

Fioletowe światło

Łączy w sobie czerwone światło i niebieskie światło, które ma dwie skuteczne fototerapia. Szczególnie ma dobry wpływ na naprawę trądziku.

Przezroczystą niebieską światła

Może stopniowo zwiększać energię komórek i ma dobry efekt ułatwiający metabolizm.

Światło laserowe

Może wnikać głęboko w skórę, aby przyspieszyć metabolizm tkanek, plamy koloru rozkładu, poprawić wygląd cienkich linii i starzejącą się skórę.

Funkcja mikroprądowa:

Mikroprądowe stymulują komórki, a następnie zaciskają skórę, aby zmniejszyć zmarszczki i drobne linie.