LIFTING I LAMINACJA RZĘS


Zabiegi takie jak lifting i laminacja rzęs w nieinwazyjny sposób zapewniają naturalny ale widoczny efekt gęstych i zalotnych rzęs. Stworzone dla kobiet niezadowolonych z naturalnego wyglądu ich rzęs oraz chcących uczynić swoje spojrzenie intensywnym i wyrazistym.
Zabiegi liftingu oraz laminacji rzęs jest w 100% bezpieczny i nieinwazyjny.


Czym jest lifting rzęs?

Zabieg polegający na podniesieniu i równoczesnym podkręceniu rzęs, dający trwały oraz naturalny efekt. Stworzony dla kobiet posiadających rzęsy cienkie, rzadkie lub rosnące w linii prostej , a zalotka i tusz nie dają zadowalających rezultatów. Polega na zawinięciu rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek i nałożeniu specjalistycznego preparatu na włoski, po ówczesnych oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka.


Czym jest laminacja rzęs?

Laminacja jest kolejnych etapem, który wykonuje się po liftingu. Polega na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli olejku keratynowego zawierającego proteiny zboża, soje i keratyny. Wpływa to na kondycje rzęs zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną. Po zabiegu są one uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.


Co po zabiegu ?

Efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch . Po zabiegu można wykonywać makijaż oraz demakijaż normalnie i nie powinno to uszkodzić rzęs. Po zabiegu można wykonać farbowanie rzęs (hennę), co podkreśli efekt podkręcenia.


CENA: 130 zł (czas trwania 45min )