Zespół

W naszych gabinetach pracują osoby dla których kosmetyka jest pasją, a nie tylko zawodowym obowiązkiem. Każda z nas posiada inne zdolności, dzięki czemu specjalizujemy się w różnych dziedzinach kosmetyki, wzajemnie się uzupełniając. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, kursach, targach branżowych.

Wioletta Górka

Właścicielka gabinetu Wioletta Górka kosmetolog, podolog i mistrz kosmetyki. Przez 22 lata 28 lata praktyki zawodowej nabyłam duże doświadczenie. Pracowałam jako wizażystka w punktach Dermika Vipera. Wykonywałam metamorfozy dla salonu firmowego Yves Roches na zlecenie Dzienika Polskiego. Uczyłam w szkole kosmetycznej jako nauczyciel zawodu. W roku 2001 otworzyłam własny salon a ponieważ było duże zapotrzebowanie na jakość świadczonych w nim usług otworzyłam drugi punkt, 7 min. drogi od pierwszego. Tak też dwa gabinety ściśle ze sobą współpracuja i klienci nie muszą czekać długo na termin. Moim ulubionymi zabiegami w których się specjalizuje to głębokie złuszczanie bio-ziołami, usuwanie naczynek, włókniaków-elektrokoagulacja, przekuwanie uszu i piercing ciała, klamry na wrastające paznokcie. Po tych zabiegach jest duży i trwały efekt a to bardzo lubię ja, i moi klienci też. Posiadam również szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie podologii.

Anna Sendor

Wiedzę i umiejętności potwierdzają moje certyfikaty z profesjonalnych szkoleń i kursów uprawniających do wykonywania zabiegów. Szczególny nacisk kładę na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry i ducha Swoich klientek. Specjalizuję się w dziedzinach m.in. stylizacji paznokci, manicure, pedicure, makijażu, przekłuwania uszu, usuwania zbędnego owłosienia, pielęgnacji okolic oczu, masażu klasycznego, zabiegów kosmetycznych przeznaczonych dla rożnych rodzajów cer. Mam dobry i ciepły kontakt z klientami ;-)

Katarzyna Komenda

W 2006 ukończyłam Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia a rok później uzupłeniłam swoją wiedzę w Gornośląskiej wyższej szkole i zostałam magistrem Promocji Zdrowia. Swoją pracę nie traktuję jako przymus tylko pasję. Specjalizuję się głównie w pielęgnacji twarzy szyi i dekoltu, oczyszczaniu, peelingach medycznych, głębokim złuszczaniu, zamykaniu naczyń, pielęgnacji z pomocą urządzeń typu peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazja. Wykonuję również manicure, pedicure, depilację ciała. Serdecznie zapraszam na chwilę relaksu i odpoczynku w miłej atmosferze.