Stymulatory

Cena: Zabieg ze stymulatorami 350zł + cena za preparat i znieczulenie

Produkty ONMED - komponenty mezoterapii i preparaty do mezoterapii igłowej kupić, preparaty do usuwania zmarszczek hurtem, iniekcji dla eliminacji drobnych zmarszczek:

ON-WHITE

ON-WHITE hamuje i blokuje wszystkie te etapy. Działanie ON-WHITE skierowane jest przeciw uszkodzeniom skóry, spowodowanym przez czynniki zewnętrzne, które pojawiają się jako plamy starcze, piegi i uszkodzenia związane z promieniowaniem UV, takie jak wrażliwe na światło słoneczne lentigo i melasma.

ON-V

ON-V to innowacyjna formuła, której działanie jest skierowane przeciwko głównym oznakom zmian skórnych związanych z wiekiem, takim jak zwiotczenie i utrata jędrności. Ruchy mimiczne mięśni, ekspozycja na promieniowanie UV, zanieczyszczenia i inne czynniki zewnętrzne i wewnętrzne mogą powodować wyczerpywanie zapasów kolagenu i elastyny, niezbędnych do zachowania młodego wyglądu skóry. Stopniowy zanik danych cząsteczek prowadzi do zwiotczenia skóry i powstawania zmarszczek.

ON-B

ON-B blokuje skurcz mięśni oraz rozluźnia zmarszczki na twarzy dając efekt podobny do botoksu.

INTENSYWNY LIFTING TWARZY

  • jest wskazany do stosowania u mężczyzn i kobiet w wieku powyżej 35 lat.
  • jest bardzo skutecznym lekiem, który posiada wyraźny efekt liftingu.
  • to produkt o efekcie działania podobnym do botoksu, który dodatkowo wpływa na skórę jak liftingu poprzez wzmocnienie syntezy białek macierzy zewnątrzkomórkowej, co zapobiega zwiotczeniu skóry.

ON-A

ON-A wywiera kompleksowy wpływ na skórę twarzy redukując wszystkie główne oznaki starzenia się: zmniejszenie jędrności i nawilżenia czy też obecność plam i zmarszczek na twarzy. Proces starzenia się jest spowodowany zmianami związanymi z wiekiem, fotostarzeniem i przyzwyczajeniami każdej osoby, z czego najbardziej istotnym czynnikiem jest fotostarzenie. ON-A zawiera składniki, które skutecznie neutralizują wolne rodniki i zapobiegają glikacji białek.

ON-BIO

ON-BIO dostarcza komórkom skóry substancje odżywcze o optymalnym stężeniu, co prowadzi do osiągnięcia rewitalizującego i nawilżającego efektu. Skład roztworu jest podobny do składników osocza i wzbogacony o kluczowe składniki, zapewniające odnowę i wzrost komórek skóry. W procesie starzenia się skóra staje się sucha, a keratynocyty naskórka tracą optymalną prędkość regeneracji.

INTENSYWNA REGENERACJA I NAWILŻENIE

ON-BIO jest wskazany do stosowania przez mężczyzn i kobiety w wieku powyżej 25 lat.

Główne wskazania do stosowania ON-BIO są następujące:

  • starzenie biologiczne i fotostarzenie skóry
  • zmniejszenie nawilżenia; - zmniejszenie elastyczności i jędrności
  • zmniejszona odporność na wolne rodniki
  • zmniejszenie gęstości skóry
  • zmniejszenie jasności